Szkoła Podstawowa im. Wincentego Burka w Gałkowicach

2022/2023

W ramach godzin wychowawczych uczniowie klas IV – VIII projektowali imienne breloczki, które zostały wydrukowane na DRUKARCE 3D pozyskanej z projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

#laboratoriaprzyszlosci#spgalkowice#edukacja

W ramach zajęć plastycznych uczniowie klas IV – VIII malowali imienne breloczki, które zostały wydrukowane na DRUKARCE 3D pozyskanej z projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

#laboratoriaprzyszlosci#spgalkowice#edukacja

Lekcja języka niemieckiego z PHOTONEM. Dzieci powtarzały i utrwalały słownictwo z języka obcego z użyciem robota zakupionego w ramach LABORATORIÓW PRZYSZŁOŚCI.

#laboratoriaprzyszlosci#spgalkowice#edukacja

Programowanie z Photonem w ramach lekcji informatyki.

#laboratoriaprzyszlosci#spgalkowice#edukacja

Dzień Babci i Dziadka w NASZEJ SZKOLE. Z okazji tej uroczystości uczniowie przygotowali przedstawienie oraz wręczyli upominki swoim babciom i dziadkom. Podczas tego wydarzenia korzystaliśmy z MIKSERA AUDIO, MIKROFONU AKG WMS40 oraz aparatu fotograficznego SONY RX100 pozyskanych z projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

#laboratoriaprzyszlosci#spgalkowice#edukacja

Uczniowie oraz rodzice doskonale się bawili na imprezie choinkowej organizowanej w Naszej Szkole. Podczas uroczystości korzystaliśmy z MIKSERA AUDIO, MIKROFONU AKG WMS40 oraz aparatu fotograficznego SONY RX100 pozyskanych z projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

#laboratoriaprzyszlosci#spgalkowice#edukacja

W ramach akcji Bezpieczne Ferie naszą szkołę odwiedzili Panowie Policjanci, aby przypomnieć uczniom i przedszkolakom zasady bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii. Podczas spotkania zostało zrobione kilka zdjęć aparatem fotograficznym SONY RX100 pozyskanym z projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

#laboratoriaprzyszlosci#spgalkowice#edukacja

Na zajęciach z języka angielskiego uczniowie klasy czwartej powtarzali i utrwalali słownictwo na aplikacji Insta.Ling oraz na platformie Quizizz. Dzieci pracowały z tabletami LENOVO, zakupionymi w ramach projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

#laboratoriaprzyszlosci#spgalkowice#edukacja

Naszą szkołę odwiedziła grupa edukacyjno-artystyczna ARCHEO, która zaprezentowała autorskie przedstawienie pt. „Ogniem i krzemieniem. O prapoczątkach ludzkości na naszych ziemiach”. Podczas tego wydarzenia uczniowie robili zdjęcia aparatem fotograficznym SONY RX100 pozyskanym z projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

#laboratoriaprzyszlosci#spgalkowice#edukacja

Podczas zajęć informatyki uczniowie Naszej Szkoły projektowali plakaty związane z Dniem Bezpiecznego Internetu (DBI). Dzieci pracowały z tabletami LENOVO, zakupionymi w ramach projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

LEKCJA HISTORII

#laboratoriaprzyszlosci#spgalkowice#edukacja

Podczas zajęć koła języka angielskiego uczniowie Naszej Szkoły poznali symbole krajów angielskiego obszaru językowego. Niektóre z symboli zostały wydrukowane w drukarce 3D, zakupionej w ramach projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI.

#laboratoriaprzyszlosci#spgalkowice#edukacja

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO. Podczas tego wydarzenia korzystaliśmy z MIKSERA AUDIO, MIKROFONU AKG WMS40 oraz aparatu fotograficznego SONY RX100 pozyskanych z projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

#laboratoriaprzyszlosci#spgalkowice#edukacja

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.